Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Головка |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь, Скло, Пластик, Лак, Фарба |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм. |
| Обробка матеріалу | Метал, пластик, сталь, нержавіюча сталь, кераміка |
| Матеріал | Вулканіт |
| Тип оброблення | Шліфування, полірування |
| Діаметр посадкового штоку | 3 мм |
Насадки цирконієві на дриль
Пропонуємо вам вулканітові насадки на дриль.
В наборі 100 штук.
Форма шарошок : циліндрична та конічна.
Розміри: 4мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм.
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

