Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Головка |
| Область застосування | Чавун, Алюміній, Латунь, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Кераміка, Абразив |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Тип зв'язки | Керамічна |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм |
| Обробка матеріалу | Сталь, Нержавіюча сталь, Скло, Пластик, Метал |
| Матеріал | Хромтитанистий електрокорунд |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Діаметр посадкового штоку | 3 мм |
Насадки хромтитан.
Пропонуємо вам насадки на дремль з хромтитанистого електрокорунду.
В наборі 10 штук.
Форма шарошок : циліндрична та конічна.
Розміри: 4мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм.
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

