Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klingspor |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Призначення | Шліфування |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь.Вуглецева сталь.Алюміній.Мідь, латунь.Пластик.Дерево. |
| Посадковий діаметр | 19 мм |
| Висота | 100 мм |
| Зернистість | Р40 |
Барабан шліфувальний Scotch-Brite з абразивом 100×100×19 мм.
Циліндричний шліфувальний барабан із нетканого волокна з вбудованим абразивним прошарком (наждачне зерно). Використовується для первинної обробки металевих, пластикових та дерев’яних поверхонь. Підходить для шліфування, сатинування, зняття іржі, старих покриттів, вирівнювання та фінішної обробки.
Розмір:
Діаметр: 100 мм.
Ширина: 100 мм.
Посадковий отвір: 19 мм.
Оброблювані матеріали:
Нержавіюча сталь.
Вуглецева сталь.
Алюміній.
Мідь, латунь.
Пластик.
Дерево.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

