Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Мідь, Алюміній, Камінь, Абразив, Сталь, Латунь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Посадковий діаметр | 13 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
Шліфувальні круги 14А сірі
Шліфувальні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Розмір круга:
зовнішній діаметр - 80 мм;
товщина - 8 мм;
Посадковий отвір 13 мм.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
У нас ви знайдете абразивний інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴

