Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Алюміній, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі на вулканітовій зв'язці
Вулканітова зв'язка виготовлена з вулканітових порошків, які змішуються з пластичними добавками для формування кола. Ця зв'язка є менш токсичною і більш екологічно чистою в порівнянні з бакелітовою зв'язкою.
Вони також широко використовуються в металообробці, деревообробці, виробництві меблів, автомобільній промисловості та інших галузях.
У нас в магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим розмірам, зернистістю та потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴

