Абразивний круг 14А 150/20/20
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SP-PP14А150/20/20
Абразивний круг 14А 150/20/20В наявності
300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Мідь, Алюміній, Абразив, Сталь, Пластик, Фарба, Тверда деревина |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
14А — електрокорунд нормальний.
Ідеальний для обробки сталі та чорних металів. Володіє хорошими шліфувальними властивостями та довговічністю. Рекомендується для використання на стаціонарних шліфувальних машинах.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
У нас в магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
