Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Алюміній, Абразив, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 175 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
14А — електрокорунд нормальний
Ідеальний для обробки сталі та чорних металів. Володіє хорошими шліфувальними властивостями та довговічністю. Рекомендується для використання на стаціонарних шліфувальних машинах.
Розмір кола :
зовнішній діаметр - 175 мм;
товщина - 32 мм;
посадковий отвір - 32 мм.
У нас в магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

