Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Кераміка, Абразив, Сталь, Пластик, Ламінат, Керамічна плитка, Піщаник, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Посадковий діаметр | 10 мм |
| Матеріал | Електроконунд нормальний |
Абразивні круги
Пропонуємо вам шліфувальні круги в асортименті.
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴

