Абразивний круг 25А 50/50/16
120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SP-PP25A50/50/16
Абразивний круг 25А 50/50/16В наявності
120 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Плитка, Кераміка, Цегла, Абразив, Пластик, Ламінат, Керамічна плитка, Пінобетон, Мармур, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Посадковий діаметр | 16 мм |
| Матеріал | Електрокорунд нормальний |
Абразивні круги
Пропонуємо вам шліфувальні круги з електрокорунду нормального в асортименті.
Використовується для зовнішнього та внутрішнього шліфування, заточування інструментів і деталей на точильно-шліфувальному обладнанні.
Підходить для обробки вуглецевих, конструкційних, легованих сталей, загартованої сталі, а також чавуну.
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
