Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Плитка, Кераміка |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 14 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Посадковий діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію нормальний |
Абразивні круги
Пропонуємо вам шліфувальні круги в магазині Шліфпрайд в асортименті.
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

