Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Графіт, Камінь, Плитка, Граніт, Кераміка, Абразив, Пластик, Керамічна плитка, Шпаклівка, Піщаник, Ракушняк, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 15 мм |
| Діаметр внутрішній | 3 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Посадковий діаметр | 3 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію нормальний |
Шліфувальні круги
В нашому магазині Шліфпрайд широкий асортимент абразивних кругів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

