Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Плитка, Граніт, Кераміка, Абразив, Сталь, Шифер, Пластик, Фанера, Керамограніт, Піщаник |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 15 мм |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Посадковий діаметр | 4 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію нормальний |
Шліфувальні круги
Пропонуємо вам Абразивні круги в нашому магазині Шліфпрайд в асортименті.
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

