Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Абразив, Сталь, Пластик, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 20 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Посадковий діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію нормальний |
| Тип оброблення | Шліфування, зачисний |
Абаразивні круги
Основне призначення:
Для точного шліфування, доведення дрібних деталей, зняття задирок, загострення інструментів, роботи в важкодоступних місцях.
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

