Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Алюміній, Плитка, Абразив, Сталь, Шифер, Пластик, Керамічна плитка, Газобетон, Мармур, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 25 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Посадковий діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Електрокорунд нормальний |
Абразивні круги
Основне призначення:
Для точного шліфування, доведення дрібних деталей, зняття задирок, загострення інструментів, роботи в важкодоступних місцях.
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

