Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип абразивних матеріалів | Електрокорунд |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Матеріал | Електрокорунд нормальний |
| Обробка матеріалу | Загартована, нержавіюча сталь, чавун, метал |
| Посадковий діаметр | 6 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Основные | |
| Стан | Нове |
Абразивні круги
Основне призначення:
Для точного шліфування, доведення дрібних деталей, зняття задирок, загострення інструментів, роботи в важкодоступних місцях.
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

