Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Плитка, Кераміка, Цегла, Абразив, Шифер, Пластик, Газобетон, Фанера, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 32 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Посадковий діаметр | 10 мм |
| Матеріал | Електрокорунд нормальний |
| Тип оброблення | Шліфування, зачищення |
Абразивні кола
Основне призначення:
Для точного шліфування, доведення дрібних деталей, зняття задирок, загострення інструментів, роботи в важкодоступних місцях.
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

