Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Плитка, Граніт, Кераміка, Абразив, Сталь, Шифер, Пластик, Керамічна плитка, Піщаник, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 40 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Посадковий діаметр | 16 мм |
| Матеріал | Електрокорунд нормальний |
| Тип оброблення | Зачисний, шліфування |
Абразивні круги
Основне призначення:
Для точного шліфування, доведення дрібних деталей, зняття задирок, загострення інструментів, роботи в важкодоступних місцях.
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴

