Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Мідь, Алюміній, Абразив, Сталь, Газобетон, Тверда деревина, Оргскло |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі на вулканітовій зв'язці
14А — електрокорунд нормальний
Ідеальний для обробки сталі та чорних металів. Володіє хорошими шліфувальними властивостями та довговічністю.
Рекомендується для використання на стаціонарних шліфувальних машинах.
У нас в магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим розмірам, зернистістю та потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

