Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, легована сталь, інструментальна сталь, метал, чавун |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Нове |
Наждачні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях! За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

