Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Камінь, Абразив, Пінобетон, Газобетон, Тверда деревина, Металопластик |
| Вид обробки | Зачистний |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX), Бакелітова зв'язка |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 25 мм |
Круг зачисний армований
Пропонуємо вам круги зачисні 150 мм зовнішній діаметр, 25 мм товщина, 32 мм посадковий отвір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

