Розпродаж
Камінь шліфувальний циліндричний 110х55х22 P24
150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Камінь шліфувальний циліндричний 110х55х22 P24В наявності
150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Латунь, Загартована сталь, Графіт, Камінь, Бетон, Абразив |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Зернистість | 24 |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
Чашка шліфувальна
Високопродуктивний абразивний інструмент для грубої обробки та зачистки.
Завдяки формі «циліндрична чашка» та надзвичайно грубому зерну P24, цей камінь ідеально підходить для швидкого зняття великих шарів матеріалу, вирівнювання поверхонь та очищення лиття.
Обдирка чавунного та сталевого лиття, зачистка грубих зварних швів, заточування масивного інструменту, шліфування бетону, видалення напливів після опалубки, обробка натурального каменю та граніту.
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
